Techniczny Dzień Kukurydzy to doroczne spotkanie dla kluczowych partnerów handlowych. Podczas spotkania zaprezentowano ofertę marki DEKALB


Pracownicy firmy MONSANTO (marka DEKALB) 13 października w Walewicach zorganizowali kolejną edycję cyklicznej już imprezy: Techniczny Dzień Kukurydzy. Spotkanie tradycyjnie już dedykowane było partnerom handlowym firmy. Uczestniczyli w nim przede wszystkim dystrybutorzy.


Jak co roku marka DEKALB zorganizowała Techniczny Dzień Kukurydzy. Jest to cykliczna polowa impreza, podczas której prezentowana jest oferta firmy i odmiany, które po raz pierwszy pojawią się w katalogu. Spotkanie tradycyjnie już dedykowane było partnerom handlowym firmy. Uczestniczyli w nim przede wszystkim dystrybutorzy.


9 września odbył się "Dzień Kukurydzy 2016 zmiany klimatu - szanse i zagrożenia", zorganizowany przez Polski Związek Producentów Kukurydzy, Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach, Polskie Towarzystwo Agronomiczne Oddział w Puławach oraz LCAgri. Podczas można było obejrzeć kolekcję odmian kukurydzy DEKALB: DKC 3441, DKC 3623, DKC 3939, DKC 3050.


11 września 2016 r. na polach doświadczalnych w Szepietowie odbył się piętnasty Podlaski Dzień Kukurydzy. Podczas spotkania przedstawiona została bogata kolekcja mieszańców kukurydzy, w tym 4 odmiany marki DEKALB: DKC 3441, DKC 3623, DKC 3969, DKC 3050.


Zapraszamy na Dzień Kukurydzy, który odbędzie się 7 października w Gospodarstwie Rolnym Jan Szmidt, w miejscowości Biskupie. Zaprezentowane zostaną odmiany kukurydzy DEKALB: DKC 2931, DKC 3623, DKC 3939.


4 września w Zakładzie Doświadczalnym Oceny Odmian w Skołoszowie odbył się Krajowy Dzień Kukurydzy, zorganizowany przez Polski Związek Producentów Kukurydzy i Stację Doświadczalną Oceny Odmian w Przecławiu.. Podczas spotkania obejrzeć można było m.in. odmiany kukurydzy DEKALB: DKC 3969, DKC 3939, DKC 3050, DKC 3441.


2 października br. odbyły się XVIII Dni Kukurydzy województw mazowieckiego i łódzkiego zorganizowane w Skrzelewie. Oczywiście na tej imprezie nie mogło zabraknąć oferty marki DEKALB.


6 października 2016 r. na poletkach doświadczalnych w Pawłowicach odbędzie się spotkanie "Zielone Pola Kukurydza 2016". Podczas spotkania przedstawiona zostanie bogata kolekcja mieszańców kukurydzy, w tym odmiany marki DEKALB. Zapraszamy!