NOWA OFERTA HANDLOWA RZEPAKU OZIMEGO DEKALB® 2016 2016-05-27

 

Z pełnym przekonaniem oferujemy Państwu odmiany rzepaku ozimego marki DEKALB® umożliwiające osiągnięcie rekordowych plonów, o bardzo dobrej zimotrwałości i tolerancji na choroby takie jak: sucha zgnilizna kapustnych czy zgnilizna twardzikowa. Odmiany rzepaku ozimego posiadają dodatkowo podwyższoną odporność na pękanie łuszczyn i osypywanie się nasion, co daje mniejsze straty podczas zbioru.

Trzy odmiany mieszańcowe DEKALB®: DK EXCELLIUM, DK EXSTORM, DK EXPLICIT z naszej tegorocznej oferty znalazły się w TOP 5 najlepiej plonujących odmian.

W doświadczeniach rozpoznawczych COBORU (CCA 2015) trzy odmiany marki DEKALB® znalazły się na czołowych miejscach z doskonałymi wynikami plonowania. Nr 1 to nasza nowa odmiana DK EXCEPTION – plon 5,37 t/ha, 112% wzorca!

W 2016 roku COBORU zarejestrowało trzy nowe odmiany rzepaku ozimego marki DEKALB®, które znajdą się w naszej tegorocznej ofercie. Są to dwie odmiany mieszańcowe klasyczne: DK EXPRESSION oraz DK EXTRACT o bardzo wysokim potencjale plonowania oraz tolerancyjna na kiłę kapusty odmiana DK PLATINIUM.

 

W celu zapoznania się z najnowszym katalogiem odmian rzepaku ozimego marki DEKALB® prosimy kliknąc na dokument pdf poniżej - w Istotne informacje, plik Katalog odmian Rzepaku ozimego DEKALB® 2016.

Rzepak Ozimy Katalog Odmian 2016

Pozostałe wiadomości i wydarzenia