Wiadomości


Z pełnym przekonaniem oferujemy Państwu odmiany rzepaku ozimego marki DEKALB® umożliwiające osiągnięcie rekordowych plonów, o bardzo dobrej zimotrwałości, tolerancji na choroby, w tym kiłę kapusty. Odmiany DEKALB posiadają dodatkowo podwyższoną odporność na pękanie łuszczyn i osypywanie się nasion, co powoduje mniejsze straty podczas zbioru.


Wysokiej jakości odmiany mieszańcowe odgrywają kluczową rolę w sukcesie rolników. To dlatego hodowla i rozwój nowych odmian kukurydzy DEKALB od lat znajduje się w centrum naszej działalności.
Wszystkie odmiany kukurydzy oferowane w sezonie 2019, w tym nowości: DKC2864, DKC3380, DKC3787 oraz DKC3972, mogą Państwo znaleźć w zamieszczonych tutaj broszurach.


Wysokiej jakości odmiany mieszańcowe odgrywają kluczową rolę w sukcesie rolników. To dlatego hodowla i rozwój nowych odmian kukurydzy DEKALB od lat znajduje się w centrum naszej działalności.
Wszystkie odmiany kukurydzy oferowane w sezonie 2018, w tym nowości: DKC3579 oraz DKC3361, mogą Państwo znaleźć w zamieszczonych tutaj broszurach.


Informacje na temat: aktualnej sytuacji na plantacjach rzepaku, stanu przezimowania rzepaku, informacje o odmianach, które najlepiej poradziły sobie w trudnych warunkach pogodowych, a także o sposobach walki z chorobami porażającymy rośliny rzepaku (m.in. z kiłą kapusty).


Katalog odmian kukurydzy na sezon 2017.
Z pełnym przekonaniem oferujemy Państwu nowy katalog odmian kukurydzy DEKALB® 2017. W tym roku proponujemy 18 odmian kukurydzy we wszystkich grupach wczesności, przeznaczonych do różnego zastosowania.


Kup minimum 60 worków dowolnej odmiany kukurydzy DEKALB®, a na produkty objęte promocją dostaniesz od nas super rabat.


Informacje na temat: aktualnej sytuacji na polach kukurydzy, informacje o odmianach, które najlepiej poradziły sobie w trudnych warunkach pogodowych, wynikach plonowania, a także o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych w rolnictwie.


Zyskaj 50 zł RABATU. Wystarczy, że w terminie do 31 sierpnia 2016 r. zamówisz nasiona dowolnej odmiany rzepaku ozimego DEKALB® biorącej udział w promocji, a otrzymasz rabat w wysokości 50 zł netto za każdy zamówiony worek. Minimalna ilość to 5 worków, maksymalna 200 worków.


18 maja pod Wrocławiem, w Centrum Technologii DEKALB w Pełczycach odbył się Techniczny Dzień Rzepaku 2016.


17 maja br. w Warszawie odbyła się konferencja prasowa przygotowana przez pracowników marki DEKALB. Na spotkanie z dziennikarzami zaproszono najlepszych specjalistów w dziedzinie hodowli i produkcji rzepaku.