Wyniki konkursu

Wyniki konkursu "Sprawdź potencjał DK EXTIME"

2018-07-20
Wyniki konkursu

 

Wybraliśmy zwycięzców konkursu „DEKALB plonuje nagrodami. Sprawdź potencjał nowej odmiany DK EXTIME!"

 

W dniu 18 lipca komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs dla DK EXTIME.

Zwycięzcami zostali:

 

 

I miejsce - 10 worków DK EXTIME:

Jan K.:  

Chciałbym otrzymać nasiona odmiany DK EXTIME, ponieważ.......: zmieniające się i trudne do przewidzenia warunki pogodowe wymagają poszukiwania nowych odmian cechujących się wysokim poziomem plonowania oraz szeroką tolerancją na trudne warunki stresowe. Dobre opinie przedstawicieli oparte o obiecujące wyniki doświadczeń polowych przemawiają za wprowadzeniem DK EXTIME w uprawy mojego gospodarstwa.

 

II miejsce - 5 worków DK EXTIME:

Wojciech Z.: 

Chciałbym otrzymać nasiona odmiany DK EXTIME, ponieważ.......: W moim rodzinnym gospodarstwie uprawa rzepaku zajmuje znaczną część posiadanych gruntów, na których corocznie zmagamy sie z ujemnym przezimowaniem jak i późniejszymi tolerancjami na choroby rzepaków oferowanych przez konkurencyjne firmy, co znacznie wpływa na plon i obniża dochody w moim gospodarstwie. Jestem pewien że odmiana DK EXTIME, która doskonale radzi sobie z mrozem, a poza tym posiada gen RLM-7 i -3, który zapewnia roślinom odpowiednią zdrowotność w konsekwencji przełoży się na wysokie plony, którymi będę mógł chwalić się na spotkaniach w gronie moich kolegów.

 

III miejsce - 3 worki DK EXTIME (2 osoby ex aequo):

Kazimierz K.:

Chciałbym otrzymać nasiona odmiany DK EXTIME, ponieważ.......: Jestem świadomym rolnikiem który wie, że tylko postęp prowadzi do wyższej dochodowości produkcji rolnej, a nasiona Dekalb są liderem na rynku rzepaku ozimego. Dodatkowo prowadzę kanał rolniczy na portalu YT (który aktywnie śledzi ok 20tyś widzów). Jest to świetne miejsce na pokazanie walorów odmiany od siewu po sam zbiór.

 

Wiesław K.:

Chciałbym otrzymać nasiona odmiany DK EXTIME, ponieważ.......: spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat DK EXTIME co wzbudziło moje zainteresowanie właśnie tą odmianą. Ponadto cenię DEKALB za profesjonalne doradztwo i dobre promowanie marki przez przedstawicieli handlowych. Poszukuję odmiany o wysokim potencjale i stabilności plonowania w różnych warunkach uprawowych oraz wysokiej tolerancji na czynniki stresowe.

 

Nagroda pocieszenia (po 1 worku DK EXTIME) dla:

 

Karol C.

Anna D.

Tomasz D.

Miłosz D.

Kazimierz G.

Piotr H.

Piotr J.

Sebastian J.

Krystian J.

Tomasz K.

Wiesław K.

Michał K.

Mariusz K.

Michał K.

Wojciech L.

Adam L.

Agnieszka M.

Bartłomiej M.

Kazimierz N.

Michał N.

Roman N.

Michał P.

Aleksander P.

Norbert R.

Łukasz S.

Michał S.

Piotr T.

Adam T.

Jarek W.

Jan Z.

 

Ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych w ogłoszeniu wyników konkursu nie podajemy danych osobowych laureatów. Wszyscy autorzy haseł nagrodzonych zostali poinformowani o wynikach mailowo.

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanych siewów!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział  i zapraszamy do kolejnych konkursów!

Zespół DEKALB